Airfel Klima Cool Ne Demek

Airfel klima cool ne demek; klimalar birtakım arızaları ya da yolunda giden veya gitmeyen durumları simgesel olarak sembolik dilin avantajlarından yararlanarak iletirler. Klimaların kod sistemi ile çalışması cihazlar arasında onu daha çok kullanışlı bir ev aleti hâline getirmiştir. Klimanın çalışmama durumları kullanıcı kaynaklı da olabilir, klimanın ortamından kaynaklı da olabilir. Klimalar hakkında herhangi bir ön donanımımız olmadığı sürece klimalarımızdaki arızaları tespit etmeye çalışmayalım. Aksi takdirde klimanızda daha ciddi arıza problemlerine yol açabilirsiniz.

Airfel Klima Cool Ne Demek Çözümü

Airfel klima cool ne demek;

  • Cool soğutma modudur. Yaz aylarında ya da evinizin çok sıcak olduğu durumlarda klimanızın cool modunu çalıştırabilirsiniz.
  • Klimanızı cool komutunda çalıştırmak için öncelikle kumandanızın üzerinde bulunan mode düğmesine basarak cool modunu seçerek seçeceğiniz komutla beraber soğuk hava üflenir.
  • Kar sembolü olarakta belirebilir. Fakat Airfel klimalarda cool olarak yer almaktadır.
  • Seçtiğiniz cool moduyla beraber elbette ki soğutma ayarının hangi düzeyde çalışabileceğini ayarlamanız gerekir. Cool herhangi bir arıza modu değildir.
Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45