Airfel Klima Soğuk Üflemiyor

Airfel klima soğuk üflemiyor, klimadan kaynaklı birçok sebebe bağlı olabilir. Aynı zamanda klimanın barındığı ortam ve sabitlendiği alan da klimanın çalışabilmesi için oldukça önemlidir. Bunun gibi sorunlar klimada arıza olduğunun göstergesi olabilir. Durumu anlamak için gereken kontrollerin yapılması gerekir. Bilinçli hareket etmeme durumunda büyük sorunları da beraberinde getirebilirsiniz. Endişelenmeyin klima dış ünite çalışmıyor problemine bir alt başlıkta yer vereceğiz.

Airfel Klima Soğuk Üflemiyor Çözümü

Airfel klima soğuk üflemiyor;

  • Klimanın aylık düzenli olarak yapılmayan temizlikten kaynaklı olan problemleri de bunun içine alabiliriz.
  • İç ve dış ünitede bulunan hava giriş çıkışlarında buluna herhangi bir tıkanıklık söz konusu olduğunda sorunun giderilmesi gerekir, aksi takdirde arızaya düşer. Klimaların periyodik temizliklerinin yapılmaması klimanın doğru hava akışını yakalayamamasına sebep olur. Söz konusu olan durum yeni bir arızayı da beraberinde getirebilir.
  • Uzaktan kumandanın işlevini yerine getirememesi durumunda problemin klimadan kaynaklı olduğunu sanabilirsiniz. Bu durumda yetkili servis ile iletişime geçiniz. Uzman teknikerin klima tamiri tecrübelerinden yararlanın.
Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45