Airfel Klima E9 Arıza Kodu

Airfel klima E9 arıza kodu dış ünitenin genleşme vanasının hareketli parçalarının arızası demektir. Yani vanadan kaynaklanan şebekeler nedeni ile klima E9 arıza kodu vermektedir. Klimalarda belli aralıklar ile yapılması gereken bakımlar oldukça önemlidir. Çünkü klima yaz aylarında soğutma kış aylarında da ısıtma görevi görmektedir. Uzun zaman kontrol edilmeyen ve bakımı yapılmayan klima, ne yazık ki belli bir zaman sonra her arızaya tekabül eden birtakım uyarılar vermektedir.

Dış ünite özellikle soğuk ve yağışlı hava şartlarından çok etkilenmektedir. Bu sebepten dolayı Airfel marka klimanızda E9 arızası gördüğünüz anda hemen Airfel Klima Servisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Klima Servisinden alacağınız destek sayesinde klimanız düzgün bir şekilde çalışmaya başlayacak ve uyarı vermeyi durduracaktır. Airfel klima E9 arıza kodunun neden olduğu durumlar arasında farklı etkenler bulunabilmektedir.

  • Dış ünitenin hava şartlarından etkilenmesi
  • Bacanın arızalanması

Airfel marka klima kullanıyor ve ekranda E9 arıza kodu ile karşılaşıyorsanız Airfel Klima Servisinden bu konu ile ilgi yardım alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45