Airfel Klima Işık Yanıp Sönüyor

Airfel klima ışık yanıp sönüyor durumu ile karşılaşanlar ışığın rengine bakmalıdır. Kırmızı ışık devamlı yanıp sönüyorsa klima motoru dış ortamda soğuk havanın etkisinde kalmış ve buzlanma yapmış olabilir. Bu buzlanmayı eritmeyen çalışan klimanız da aralıklı çalışacak ve kırmızın ışığın yanıp sönmesine neden olacaktır. Mavi ışık yanıyorsa ve bazı hata kodları ekranda beliriyorsa servis yardımı almanız gerekir.

Airfel Klima Işık Yanıp Sönüyor

Eskiyen parçalar bu soruna neden olabilmektedir. Klimalarınızı devamlı kullanıyor olmanız zaman içinde bazı aksaklıklara neden olur. Bunların giderilmesi gerekir. İşte o zaman cihazınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzun süre kullanılmayan klimalarda da sorunlar yaşanabilmektedir. Airfel klima ışığı yanıp sönüyorsa nedenleri şunlar olabilir:

  • İç ünite emiş sensörü arızası oluşmuş olabilir.
  • İç ünite boru sensörü arızası olabilir.
  • Elektronik kart arızası gündeme gelmiş olabilir.

Klimalarınızla ilgili sorunlarda sizlere yardımcı olacak yetkili yer Airfel Klima Servisi olmaktadır. Klima konusunda tecrübesiz ve acemi olan kişilere cihazınızı dokundurmamalı ve onlardan yardım talep etmemelisiniz. Uzun ömürlü klimalar için bu oldukça önemlidir.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45