Airfel Klima Isıtmıyor

Airfel klima ısıtmıyor sorunu ile karşılaştıysanız bunun birçok nedeni olabilmektedir. Bazı kontrolleri yaparak sorunu çözebilirsiniz. Klimanızı belli bir dereceye getirip çalıştırdığınızda önce serin bir hava üfleyecek ve bu hava gittikçe ısınacaktır. Ama ısınmıyorsa arızalanmış demektir. Klimanın iç ve dış ünitelerinin incelenerek sorun tespit edilir. Isıtmamasındaki etkenlerden bir tanesi gazın bitmiş olmasıdır. Klima gazı cihazınız için oldukça önemlidir. Kompresörde sıkışan gaz sizlere sıcak ya da soğuk hava vermektedir.

Airfel Klima Neden Isıtmaz?

Eğer gaz azaldıysa bu hava akımı da gerçekleşemez. Bütün kontrollerin yapılması için servis desteği almanız gerekir. Kişiler bütün emniyet tedbirlerini alarak servis yardımı almalıdırlar. Klimanızı kapatın ve servisi arayın. Klimanın ısıtma yapmamasındaki nedenler şunlar olabilir:

  • Klima iç ünitesinde tıkanıklık olmuş olabilir. Temizlenmesi gerekir.
  • Klima filtresi kirlenmiş olabilir.
  • Klimanın gazı azalmış olabilir.

Kişilerin karşılaşmış oldukları sorunlarda profesyonel yardım almaları gerekir. Airfel Klima Servisi, klimanızın sıcak hava üflememesi sorununda sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca servislerden montaj ve yıllık bakım konularında da destek almanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45