Airfel Klima Sesli Çalışıyor

Airfel klima sesli çalışıyor sorunu çoğu insanı rahatsız etmektedir. Klimanız açtığınızda sessiz bir şekilde çalışmalı ve kimseyi rahatsız etmemelidir. Eğer gürültülü sesler çıkarıyorsa bu durumda bazı arızalarla karşılaşmış demektir. Bu sorun klimanızın fanı ile ilgilidir. Klimanın fan motorunda burç ve rulmanlar bulunur. Klimalar çalıştığında bu parçalar dönmeye başlar. Ama fan arızası gündeme geldiyse titreşimli ve gürültülü bir sesle karşılaşırsınız.

Klimanız uygun şartlarda kurulmadıysa ve montajı yapılmadıysa çalışma esnasında gürültülere de rastlanabilir. O yüzden klima montajı sadece servisler tarafından yapılmalıdır. Klimanın sesli çalışmasındaki nedenler şunlar olabilir:

  • Fan motoru arızalanmış olabilir.
  • Ekovat arızası oluşmuş olabilir.
  • Kompresör takoz arızası gündeme gelmiş olabilir.
  • Cihazın montaj vidalarında gevşeme olabilir.

Uzun yıllardan beri klimanızı kullanıyorsanız zaman içinde gürültülü çalışma problemi yaşayabilirsiniz. Hemen Airfel Klima Servisini arayarak sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Garanti kapsamında olan klimalardan ücret alınmamaktadır. Garantisi bitmiş klimalar servisler tarafından tamir edilerek sizlere uygun fiyatlar da sunulmaktadır. Eskiyen parçaların tamir edilmesi ya da yenisi ile değiştirilmesiyle sorun çözülecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45