Altus Klima Ch 67 Hatası

Altus Klima Ch 67 Hatası sıcaklık sensörüyle ilgili sorunu sizlere bildirmektedir. Klimalarda iç ve dış ünite bulunmaktadır. Buralarda birçok parça bulunur. Bu parçaların çalışmasıyla klimanız devreye girer. Ch 67 arızası iç ve dış ünitenin arasındaki iletişimin koptuğunu sizlere bildirir. Bu durumda da klima çalışmaz ve durur. Düzenli bakımı yapılmamış cihazlarda bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

Altus klima Ch ne demek?

Onları uzun yılardan beri kullanıyorsanız, tozlu ortamlarda bulunduruyorsanız, gerekli temizliklerini yapmıyorsanız bazı sorunlarla karşılaşacaksınız. Bu sorunları çözmek için bilinçsiz müdahale yapmamalı ya da teknik olmayan kişilere tamir işlemi yaptırmamalısınız. Cihazların performansı için bu önemli bir konudur. Ch 67 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Sıcaklık sensörünün kablosunun kopmuş olabilir.
  • Sıcaklık sensörü kısa devre yapmış olabilir.

Performanslı çalışmayan klimalar hayat kalitenizi düşürecek ve sorun yaşamanıza neden olacaktır. Altus Klima Servisi bütün sorunlarınızda yanınızdadır. Onlardan yardım alarak sorunun giderilmesi için randevu talep edebilirsiniz. Hatanın giderilmesi için gerekli işlemler servis personelleri tarafından yapılacaktır. Böylelikle kullanıcılar da klimalarını verimli bir şekilde çalıştırabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45