Arçelik Klima Ch 38 Hatası

Arçelik Klima Ch 38 Hatası klima gazı ile ilgili sorunu sizlere bildiriyor olabilir. Klimalarda gaz oldukça önemlidir. Kişilere sıcak ya da soğuk hava üflemesinde klima gazının önemi büyüktür. Gaz eksilmesi durumunda klimanızdan yeterli verimi alamazsınız. Bu durumda klimanızın modeline ve türüne ait olan gazın ilave edilmesi gerekir. Bu konuda sizlere servisler yardımcı olacaktır. Karşılaştığınız hata kodlarında servis yardımı alınması ve bakımın yapılması gerekir.

Arçelik birçok modelde klima üretmektedir. Kişiler ihtiyacını karşılayacak kapasitede olanlarını tercih ederek bulunduğu ortamın ısıtılmasında ya da serinletilmesinde bu cihazları kullanmaktadır. Gerekli bakımlar ve temizlikler yapılarak klimanızı daha sağlıklı bir şekilde kullanmanız mümkündür. Ch 38 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Klima gazı hortumunda delinme olmuş olabilir. Bu durum cihazınızın gazında eksilmeye neden olmaktadır.
  • Klima gazı bitmesi bu soruna neden olmuş olabilir.

Arçelik Klima Ch 38 Hatası gören kişiler cihazlarını kapatarak servis yardımı almalıdır. Gerekli olan bakımlar Arçelik Klima Servisi tarafından yapılacaktır. Böylelikle sizler de performanslı olarak cihazınızı kullanabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

Call Now Button444 78 56
4445545.com 444 55 45