Arçelik Klima Co Yazıyor

Arçelik Klima Co Yazıyor sıkıntısı ile karşılaşanlar olabilir. Bu bir ortam sıcaklık sensörü arızasıdır. Klimanızın çalışması için kumandadan açma düğmesine basarsınız. Yanlışlıkla akıllı temizleme tuşuna basarsanız ekranda Co uyarısını görürsünüz. Bu uyarıyı ekrandan silmek için akıllı temizleme tuşuna ( auto clean) tekrar basmalısınız böylelikle uyarı normale dönecektir. Hala sıkıntı yaşayanlar cihazın sigortasını kapatarak tekrar açmayı deneyebilirler. Sorun düzelmezse servis yardımı almanız gerekecektir.

Bütün uyarı kodlarında olduğu gibi Co uyarısının düzelmesi için de servis yardımı almak önemlidir. Hata kodlarının ne anlama geldiğini bilirseniz ve karşılaştığınız arızalarda servislerden yardım alırsanız içinde bulunduğunuz olumsuz durumlardan kurtulmanız daha kolay olacaktır. Co uyarısının nedenleri şunlar olabilir:

  • Sensör arızası gündeme gelmiş olabilir.
  • Kumandanızda arıza olabilir.

Arçelik Klima Co Yazıyor sıkıntısı olanlar ve bunu kendi çabaları ile gideremeyenler servis yardımı almalıdır. Arçelik Klima Servisi karşılaştığınız uyarı kodlarında sizlere yardımcı olacak teknik personellere sahiptir. Hemen randevu oluşturup sıkıntınızı dile getirebilirsiniz. Sensör değiştirilmesi ve tamir edilmesi teknik elemanlar tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45