Baxi Klima Servisi Anadolu Yakası

Baxi Klima Servisi Anadolu Yakası bölgesindeki her semtte sizlere güvenilir servis hizmeti sunmaktadır. Hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz Baxi klimalar üzerine olmaktadır. Klimalarınızın kurulumları, ayrıca bakımları konusunda uzman ekiple çalışmaktayız. Klima montajlarınızı işinde uzman kişilere yaptırarak onları verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü olmaları için de bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bizler servis olarak kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Bizi arayarak randevu talep eden müşterilerimize hemen ulaşmaktayız.

Özel Baxi Klima Servisi Anadolu Yakası
Telefon Numarası:0850 668 03 61

Baxi Klima Servisi Anadolu Yakası olarak oldukça geniş bir servis ağımız bulunmaktadır. Birçok ilçemize ve semtimize servis hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Bizleri 7/24 arayarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Özellikle klimalarınızın verimsiz hava üflemesi durumunda ya da herhangi bir hata kodu ile karşılaştığınız anlarda sizlere yardımcı olarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumlara kesin çözüm bulmaktayız.

Yaptığımız tamirlerde orijinal yedek parça garantisini de sizlere sunmaktayız. Temiz işçilik, deneyimli personel ve kaliteli hizmet almak isteyen kişiler servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45