Baxi Klima Servisi olarak uzun yıllardan beri bu sektör içinde yer almaktayız. Servis sektöründe adımızdan bahsetmeyi başararak birçok başarılı işe de imzamızı atmaktan mutluluk duymaktayız. Baxi markasına ait olan klimalarınız uzman kadromuzca kurulmakta ve kurallara uygun olarak montajı yapılmaktadır. İlk çalıştırılması da servisimiz tarafından gerçekleştirilerek klimanız kullanılır halde sizlere teslim edilmektedir.

Ayrıca adres değişikliği yaşayan kişilerin de bizden yardım alarak klima sökme ve takma işlerinin yapılmasını sağlamaktayız. Bünyemizde çalışan personellerimiz bu konuda uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Özel Baxi Klima Servisi
Telefon Numarası:0850 668 02 53

Baxi Klima Servisi bakım hizmetleriyle de sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle yıllık klima bakımlarınızı bizlere yaptırarak cihazlarınızı randımanlı bir şekilde kullanmanız mümkündür. Klimalarda ortaya çıkan arızaların, bakımı yapılmamış klimalarda olduğu da unutulmamalıdır.

Bizler Baxi Klima Servisi olarak her kapasitede olan klimalarınızla ilgili birçok bakımı yapmaktayız. Özellikle iç ve dış ünite incelemeleri, filtre temizlikleri, klima borularının kontrolü, gaz ayarları yapacağımız bakımlar içerisinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız temiz işçilikle yerinde servis hizmetini sizlere sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45