Baxi Klima Teknik Servis

Baxi Klima Teknik Servis olarak klimanızla ilgili her konuda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Klimalarınız ev ya da iş yerlerinde oldukça işinize yarayan ve ortamın havasını değiştiren teknolojik aletler arasında bulunmaktadır. Zaman içinde bazı aksaklıkların ve arızaların olması da oldukça doğaldır. Bu gibi olumsuz durumların çözümlenmesi için servis desteği alınması oldukça önemlidir.

Servisimizde işinin uzmanı ve eğitimli personellerimiz bulunmaktadır. Klima arızaları konusunda sizlere kesin çözümler sunmaktadır. Ayrıca montaj, bakım, tamir ve parça değişimi konusunda da bizlerden yardım alabilmeniz mümkündür.

Özel Baxi Klima Teknik Servis
Telefon Numarası:0850 446 00 37

Baxi Klima Teknik Servis, klimalarınızın birçok sorununu çözüme ulaştırarak randımanlı çalışan cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Sunduğumuz bakım hizmetlerinde parça değişiminde orijinal yedek parça kullanmamız hem parça hem de servis garantisini sizlere sunmaktadır.

%100 müşteri memnuniyetini önemseyen servisimizden kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Bizi arayarak randevu isteyen müşterilerimize en kısa zamanda ulaşım sağlayarak sorunlarını gidermekteyiz. Hızlı servis anlayışı, arızalara kesin çözüm sunmak ve yerinde servis hizmetimizden faydalanmak için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45