Arçelik Klima Servis Atakent

Arçelik Klima Servis Atakent ilçemizde hizmetlerini büyük bir hassasiyetle sürdürmektedir. Servisimiz kurulum, montaj, bakım ve arıza giderme konularında sizlere yardımcı olmaktadır. Klimalarınız bulunduğunuz ortamı iklimlendirmede kullandığınız cihazlardır. Yaz mevsiminde serinlemek, kış mevsiminde ısınmak için kullanılan klimalar farklı marka ve modelde olabilirler.

Bizler Arçelik markasına ait olan bütün klimalarınıza teknik hizmet sunmaktayız. Onları aldığınız ilk günden itibaren ihtiyacınız olan bütün hizmetleri vermekteyiz. Hızlı servis anlayışı, temiz işçilik ve kaliteli hizmet bütün müşterilerimize sunulmaktadır.

Özel Arçelik Klima Servis Atakent
Telefon Numarası:0850 495 59 57

Arçelik Klima Servis Atakent ilçemizin bütün mahalle ve semtlerine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak karşılaşılan sıkıntılara kesin çözüm önerileri sunmaktadır. Klimalarınızda karşılaştığınız arıza kodlarında bizden yardım talep edebilirsiniz. Ayrıca verimsiz hava üflenmesi, soğuk ya da sıcak hava elde edilememesi ya da gazı biten klimalar için bakım hizmetleri tarafımızca sizlere sunulmaktadır.

Bünyemizde çalışan teknik ekibimiz işinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve size hemen ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı bakım hizmetlerimiz sizlerin bütçesi düşünülerek ortaya çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

Call Now Button444 78 56
4445545.com 444 55 45