Bosch Klima P11 Arızası

Bosch klima P11 arızası emme basıncı korumasının devreye girdiği anlamına gelmektedir. Emme basıncı, soğutucu gazın klima kompresörü girişindeki basınçtır. Kompresörün çalıştığı zamanlarda bu basınç ölçüldüğünde 100 PSI bölgesinde olduğu görülmektedir. Emme ve basma basıncı arasındaki denge doğru olduğu sürece klima görevini sağlıklı bir şekilde yerine getirmektedir. Burada oluşan bir hata iki basınç arasındaki dengeyi bozduğu için klimada arızalanma meydana gelmektedir.

Bu hata ile karşılaşıldığı zaman kişiler direkt olarak klima servisi ile irtibata geçmelidir. Arızanın tamiri kişinin kendisi tarafından düzeltilmesi imkansızdır.

Farklı nedenlere bağlı olarak gelişebilen emme basıncı korumasının arızası sebepleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir.

  • Kompresör arızalanmış olabilir.
  • Emme ve basma basıncı arasındaki denge bozulmuş olabilir.

Bosch klima P11 arızası için Bosch Klima Servisi aranarak yardım alınmalıdır. Güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz ile her zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. P 11 arızası klimada meydana gelen basit bir hata olmadığı için muhakkak uzmanlar tarafından değerlendirilmesi gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45