Bosch Klima RUN Ve Timer Lambalarının Her İkisi de Yanıp Sönüyor

Bosch klima RUN ve Timer lambalarının her ikisi de yanıp sönüyor durumu kullanıcıların sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Her arıza kodunda olduğu gibi bu durumun da klimanın bakımsızlığından ortaya çıktığı bilinmektedir. Pek çok sebebe bağlı olarak meydana gelmektedir. Bu durumun tamiri için ise kesinlikle bir klima servisinden destek almak gerekir. Çoğu zaman kullanıcılar basit hataları kendileri çözmeye çalışmaktadır. Ancak bu durumun sebeplerinin tespiti için teknik bilgi gerekmektedir.

Bu yüzden kullanıcının müdahale etmesi pek de akıllıca bir davranış değildir.

RUN ve Timer lambalarının her ikisinin de yanıp sönmesi şu nedenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

  • Dış ünitede bir sorun olmuş olabilir.
  • Kompresör arızası olabilir.
  • Klimada gaz yetersiz olabilir.
  • Kapasitör arızası meydana gelmiş olabilir.

Bosch klima RUN ve Timer lambalarının her ikisi de yanıp sönüyor arızasının tespiti için Bosch Klima Servisi çalışanlarından yardım alınmalıdır. Teknik bir sebep olduğu için uzman ellerde tamir edilmesi gerekir.

One thought on “Bosch Klima RUN Ve Timer Lambalarının Her İkisi de Yanıp Sönüyor

  1. Merhaba arkadaşlar, ben Mehmet. Bosch klima ile ilgili bir sorun yaşayanlar için buradayım. RUN ve Timer lambalarının ikisinin de yanıp sönmesi genellikle bir zamanlayıcı veya iletişim hatası işareti olabilir. Bu tür bir durumda öncelikle klimanın elektrik bağlantısını kontrol edin. Fişi çekip birkaç dakika sonra tekrar takarak cihazı resetlemeyi deneyin. Bu işlem, basit bir yazılım hatasını düzeltebilir ve sistem yeniden düzgün bir şekilde çalışmaya başlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45