Fujitsu Klima Eee Hatası

Fujitsu klima eee hatası sorunu, klimalar arıza verdiği zaman dijital ekranında beliren kodlar aracılığıyla bildirirler. Klimaların kullanmış olduğu sembolik dil arıza tespitini kolaylaştırır. Klimaların arıza verip vermediği birbirinden farklı kodlar aracılığıyla belirtilir. Elbette ki her kod farklı arıza nedenlerini belirtir. Böylece arıza teşhisini koymakta kolaylaşır. Önemli olan arızasının ne olduğuna dair doğru tespiti yapabilmektir. Klimalar hakkında herhangi bir ön donanımımız olmadığı sürece klimalarımızdaki arızaları tespit etmeye çalışmayalım. Bilinçli bir tüketici olarak klimanın çalışmamasında başka faktörlerin de var olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Fujitsu Klima Eee Hatası Çözümü

Fujitsu klima eee hatası sorunu;

  • Ee kodu klimanın çalışırken bir hata verdiğinin göstergesidir. Hatanın ne olduğu anlamak için klimanın iç mekanizmasına bakmadan önce elektrik akımının gerçekleşip gerçekleşmediğine bakmak gerek.
  • Elektrik ile bir problem yoksa iç ve dış ünitede bir sorun olup olmadığı kontrol edilir.
  • Kontroller sağlandıktan sonra klimaya reset atılır. Klima yeniden başlatılır. Kumanda aracılığıyla arıza kodu girilir. Klima yeniden açılıp kapatılır ve sorunun devam edip etmediğine bakılır.
  • Eğer klimalara dair herhangi bir bilginiz yoksa Fujitsu servisi ile iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45