Fujitsu Klima Isıtmıyor

Fujistu klima ısıtmıyor sorunu, klimalarda görülen norma arıza durumlarından biridir. Klimanın iç yapsının temizliğinin yapılmaması durumunda gözlenir. Klima sıcak hava üfleyemediği için ısıtma işlemini gerçekleştirmez. Bu durum mekanlarınızı ısıtmada büyük sorun teşkil etmektedir. Kullanıcı kaynaklı ya da klimanın herhangi bir sebepten dolayı darbe alması sonucunda bu arızalar gözlemlenebilir. Elbette ki bu sorunlar sadece kullanıcısından ya da aldığı darbeden kaynaklı olmayabilir. Başka sebeplerin de olabileceğinin göstergesidir.

Fujitsu Klima Isıtmıyor Problemi

  • Fujitsu klima ısıtmıyor sorunu, klima gazının beklenen düzeyin altında ya da üzerinde olması klimanın ısıtmasındaki engellerden biridir. Bu durumda gaz kontrollerinin yapılmasını öneririz.
  • Klimanın iç ünitesinin kirlenmesi, klimayı düzenli periyotlarla temizlememekten kaynaklı ısıtma sorunu yaşatabilir. Temizliğinin düzenli aylık periyotlarla yapılmasını tavsiye ediyoruz.
  • Klimanın hava filtresinin kirlenmesi, sıcak havayı üflemede problem yaratır. Hava filtresini temizleyin. Temizlerken klimanıza karşı oldukça nazik olun. Aksi takdirde hava filtresinin akışını bozabilirsiniz.
  • Klimanın kumandası bozuksa, klima sıcak hava komutunu algılamaz. Böyle bir sorun ısıtma işlemini yerine getiremeyeceği anlamına gelir. Dolayısı ile yeni bir kumanda temin ediniz.

Tüm belirtmiş olduğumuz işlemler hakkında herhangi bir tecrübeniz yoksa lütfen yetkili servisle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45