LG Klima CH 21 Hatası Çözümü

LG klima CH 21 hatası çözümü kompresör ile ilgilidir. Bu hata kompresörün aşırı akım çektiğini ifade eder. Klimanızda meydana gelen bu tür uyarıları dikkate almanızda fayda vardır. Bu hata kodları çıktığında klimanız hala çalışıyor olsa da bu bir uyarıdır. Dikkate alınmadığı takdirde klimanın hasar görmesine ya da bozulmasına sebep olabilir.

Bu tür hata kodları ekrana gelince yapacak çok bir şey yoktur. Kompresör fazla akım çektiği için klimanın kapatılmasında yarar vardır. Böylece klima fazla akımdan dolayı zarar görmeyecektir. Yapılacak diğer hamle ise en kısa sürede bir servis çağırmaktır. Unutmamak gerekir ki sorunun kaynağını en iyi servis bulacaktır. Yine çözümü de güvenilir şekilde servis söyleyecektir.

Zaman kaybedilmeden servis çağırılması sayesinde daha az maddi kayıp ile klimanız tamir olur. Uzun süre bekletmek klimanızın hasarının büyümesine neden olmak ile beraber daha çok masraf çıkmasına da sebep olur. Güvenilir, işini iyi yapan, uzman çalışan kadrosu ile hizmet veren bir servis arıyor iseniz bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45