LG Klima CH 32 Hatası Çözümü

LG klima CH 32 hatası çözümü basma borusunun yüksek sıcaklık göstermesi ile ortaya çıkar. Dış üniteden iç üniteye gaz geçişini sağlayan bu boru bazı durumlarda fazla ısınır. Gazın sirkülasyonu sırasında oluşan sürtünme basıncı bu sıcaklığın artmasına neden olur. Klimanız bu sırada CH 32 hata kodu verir.

Bu kodu gördüğünüzde yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Klimanızı kapatınız. Bir süre açmayınız. Bu geçici bir çözüm sağlayacaktır. Klimanızı açtığınızda bu kodu görmeyebilirsiniz; ancak bir süre sonra basma borusu tekrar ısındığında kod yine çıkacaktır. Kesin çözüm için mutlaka servis ile iletişime geçiniz.
  • Gelen servis hatanın neden kaynaklı olduğunu daha iyi çözecektir. Servis tercihleriniz sırasında TSE belgeli olmalarına dikkat ediniz. Kullanılan parçaların garantili olup olmadığını sorunuz. Yine bu parçaların orijinal olmasına özen gösteriniz.
  • Klimanız ile ilgili bir sorun için bir servis arıyor iseniz bize ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız klimalar hakkındaki her türlü güncel bilgiye hakimdir. Aklınıza gelen soruları bizim ile paylaşarak size yardımcı olmamız için bizlere fırsat veriniz.
Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45