LG Klima CL Simgesi Ne İşe Yarar?

LG klima CL simgesi ne işe yarar sorusunu bu işareti görenler sormaktadır. Çocuk kilidi olarak bilinir. Çocuğun klima ayarlarına zarar vermemesi için bu mod kullanılır. Kumanda düğmelerine rastgele basması bazı hatalara yol açabilir. Bu sayede böyle durumların önüne geçilmiş olur.

Klimanızı çocuk kilidi konumuna getirdi iseniz ekranda CL simgesini görürsünüz. Bu kilitten tekrar çıkmak istiyor iseniz yapmanız gereken oldukça kolaydır. Bunun için zamanlayıcı ve min düğmelerine aynı zamanlı basmalısınız. Basılı şekilde bir süre beklemelisiniz. Bu süre 5 saniye şeklindedir. CL modundan çıkmış olacaksınız.

Klimanızda bu tür simgeler gördünüz ve anlamını bilmiyor iseniz bizi arayabilirsiniz. Bazı simgeler sadece durumu ifade ederken bazıları daha ciddi olabilir. Yani bir sorunu belirtebilir. Klimanıza zarar vermemek için mutlaka servise başvurmalısınız.

Klimanın ile ilgili bir sorunda bizi arayabilirsiniz. Klima bakımınızı aksatmadan yaptırmanız olası problemlerin önüne geçmenizi, performansında çalışmasını, daha az enerji harcamasını sağlar. Bu tür bakımları evinizde kısa süre içerisinde yapmaktayız.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45