Panasonic Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor

Panasonic Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor durumu ile karşı karşıya kalanlar klimalarının otomatik olarak açılıp kapanması konusunda cihazlarını ayarlamış olabilirler. Bunu bilinçli ya da bilinçsiz yapmış olabilirsiniz. Bilinçli yapanlar klimalarını belli bir saate göre ayarlayarak timer on yapmış olmaları gerekir. Böylece klimanız saat geldiğinde kendiliğinden açılacaktır.

Bunu yapabilmek için saat ayarını kontrol etmelisiniz, yani saati doğru ayarlamalısınız.

Panasonic Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor Sorunu Nedir?

Klimalarının belli bir saatte kapanmasını isteyenler timer off yaparak onun otomatik kapanmasını sağlayabilirler. Timer ışığının yanması cihazınızın ayarlanmış olduğunu gösterir. Eğer bunu yanlışlıkla kumandanızla yaptıysanız hemen düzelterek ışığın sönmesini sağlayabilirsiniz.

Panasonic Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor durumunda cihazınıza açılıp kapanma komutunu verebiliyorsanız bir sorun yok demektir. Ama veremiyorsanız kumandanızla ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz. Ya da klimanız komutu algılamıyor olabilir. Bu durumda genel kontrollerin yapılması için klima servisini aramalısınız.

Panasonic Klima Servisi bulunduğunuz adrese gelerek gerekli araştırmaları yapacaktır. Sorun varsa giderecektir. Genel bir bakım yaptırma şansınız da ortaya çıkmaktadır. Bunu da değerlendirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45