Toshiba Klima Damla İşareti

Toshiba Klima Damla İşareti klimanın nem modunda olduğunu sizlere göstermektedir. Klimanızdaki çalışma sistemleri kumandada bazı işaretler ya da yazılarla kendini göstermektedir. Örnek vermek gerekirse; soğutma yapmak istediğinizde kumandada kar işaretini ya da cool yazısını seçmelisiniz. Isıtma için güneş işareti ya da heat yazısı seçilmelidir. Size üflenen havanın sağa sola yönlendirilmesi için de swing düğmesine basmalısınız. Nem modu da damla işareti ya da dry düğmesiyle ayarlanmaktadır.

Toshiba Klima Damla İşareti Hatası Nedir?

Ortamın nemli olmasını sağlamak bazen gereklidir. Sıcak havalarda klimayı soğuk moda getirmek ya da ortama nem vermek gerekir. Bütün bu komutlar kumandanızda bulunmaktadır. Eğer kumandanızda çalışmayan düğme varsa yenisini almanız gerekir.

Toshiba Klima Damla İşareti oldukça fazla tercih edilmektedir. Kişiler klimalarından gerekli verimi almaları için cihazlarının bakımlarını aksatmamalıdır. Yapılacak olan bakımlarla klimanızı verimli bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Aşınan ve özelliğini kaybeden kumandaların yenisiyle değiştirilmesi konusunda servislerden yardım alabilirsiniz.

Toshiba Klima Servisinde markanıza ait olan orijinal kumandalara rastlayacaksınız. Size en yakın Toshiba servisine giderek yeni kumanda alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45