Vestel Klima Neden Isıtmaz?

Vestel klima neden ısıtmaz sorunu kullanıcılar tarafından merak edilen sorunlardan biridir. Klimaların genel sorunları içerisinde ısıtmama, soğutmama, ışık yanıp sönmesi gibi durumlar yer alır. Sorunların bazısını kullanıcılar çözebilirken çoğunluğu için servise başvurmak gerekir.

Vestel klimanız ısıtmıyor ise yapmanız gereken uygulamalar sıra ile şu şekildedir:

  • Klimanız kış moduna alınmamış olabilir. Bunun için güneş simgesi bulunan ya da heat yazısı olan düğmeye basmanız yeterli olacaktır. Böylece klima kış moduna geçerek ısıtmaya başlar.
  • Klimanızın derecesi olması gerekenden daha az ise bulunduğu yeri ısırmaz. Derecesini artırarak sorunun çözülüp çözülmediğine bakabilirsiniz.
  • Klimaya reset atmak kendini toplamasına yardımcı olabilir. Yeniden başlatmak anlamına gelen bu uygulama için klimanın güç düğmesini kapatıp açmanız yeterli olur.

Sırası ile her şeyi yapmanıza rağmen hala çalışmıyor ise servis çağırmanız en iyi çözümdür. Başka müdahalede bulunmanız klimaya zarar vermeniz ile sonuçlanabilir. Sorununuzu kısa sürede çözecek, uygun fiyatlı bir servis arıyor iseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü sorun ve sorunuzda yanınızdayız.

Vestel Klima Operation Işığı Yanıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45