Vestel Klima Operation Işığı Yanıyor

Vestel klima operation ışığı yanıyor sorunu internette aranan fakat bulunmakta güçlük çekilen sorunlardan biridir. Klimalar özellik ile yoğun çalıştığı zamanlarda arıza gösterebilir. Bu arızaları ise ışıklarını yakarak, arıza kodu göstererek belli eder. Bu uyarılarına rağmen hala kullanılmaya devam edilir ise büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Vestel klimanızın fan ve operation ışıkları eş zamanlı yanıyor ise bu sorun gaz ile ilgilidir. Bilindiği üzere gaz sorunu klimaların genel problemlerindendir. Bu ışığı görünce klimaya reset atarak ışığın sönüp sönmeyeceğini kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı olarak sizin yapacağınız sadece klimanın güç düğmesine basarak kapatmak ve açmaktır. Böylece reset atılmış olur.

Reset işleminden sonra hala operation ışığı yanıyor ise servis çağırmanız gerekir. Gelen servisin TSE belgeli olmasına dikkat etmelisiniz. Kullandığı parçaların garantili olması gerekir. Gaz basımı için yedek parçaya ihtiyaç olmamak ile beraber sorun başka yerde de olabilir. Sorunun kökenini en iyi servis çalışanları anlayacaktır. İşinde uzman servis arıyor iseniz klimanız hakkındaki her sorunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Vestel Klima P3 Hatası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45