Vestel Klima P3 Hatası

Vestel klima P3 hatası aşırı akım ile ilgili bir sorundur. Elektrik akımının fazla gelmesi evde bulunan beyaz eşyalara, televizyona, klimaya zarar verir. Klimalar herhangi bir sorun halinde bizlere hata kodları ile bilgi verir. Bu detaylara dikkat ederek klimanın arızalanması engellenir. P3 hatası da bunlardandır. Şebekede dalgalanma, kapasitesinin üstünde elektrik çekimi bu sorunu ortaya çıkarır.

Bu sorun ortaya çıkmadan önce tedbir almak daha kolaydır. Örneğin cihazınıza uygun elektrik hattının çekilmesi gerekir. Böylece yüksek elektriğe cihaz maruz kalmaz. Basınç testi yaparak klimanın kurulması daha uygundur. Klimanıza zamanında ve doğru kişiler ile yapılan bakımlar bu tür sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Aşırı akım, rutin bakım, parça tedariki gibi ihtiyaçlarda işini iyi bilen ve yapan servis ile iletişime geçiniz. Biz de uzman çalışanlarımız ile klima hakkında karşılaşacağınız her ihtiyacınızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bize ulaşarak sorunu söylemeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde sorununuzu yerinde tespit ederek çözmekteyiz. Orijinal parça değişimi ve garanti imkanlarımız ile müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz.

Vestel Klima P4 Hatası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45