Vestel Klima P4 Hatası

Vestel klima P4 hatası sık karşılaşılan hata türlerindendir. Tahliye borusunun aşırı ısınma nedeni ile korunması anlamına gelir. Böyle bir durum ile karşılaşınca öncelik ile klimanıza reset atabilirsiniz. Kapatıp beş dakika kadar beklemeye özen gösteriniz. Sonrasında tekrar açarak hata kodunun kaybolup kaybolmadığına bakınız. Hala aynı kod var ise mutlaka bir servis çağırmalısınız.

Klimalar yoğun kullanım sonrasında bu tip arıza sinyalleri verebilir. Bu sinyalleri dikkate almakta fayda vardır. Mutlaka servis çağırmalısınız. Kendi kendinize çözüm bulmak daha büyük sorunlara yol açabilir. Çağıracağınız servisin de özelliklerine dikkat etmelisiniz. Uzman çalışanlarının olduğuna, TSE belgesi bulunduğuna, istediğiniz her an ulaşabilmenize, kullandıkları parçaların garantili ve orijinal olduğuna bakabilirsiniz.

Klimanızın bakımlarını zamanında yaptırarak bu tür sorunların önüne geçebilirsiniz. Bakım sırasında olası arıza durumları önceden fark edilir. Böylece daha maliyetli ve zahmetli tamir işleminden kurtulursunuz. Klimanız için aklınıza takılan sorularda, herhangi bir sorun anında bize ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan çalışanlarımız ile 7-24 hizmet vermeye çalışmaktayız.

Vestel Klima P6 Hatası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

Call Now Button444 78 56