Vestel Klima P6 Hatası

Vestel klima P6 hatası karşınıza çıkan sorunlardan biri olabilir. Bu sorun ile karşılaşınca nedenini merak ediyorsunuzdur. Bu donma ve ısınma problemi olarak bilinir. Bir klima neden buzlanır, nasıl çözüm bulunur? Bu soruların cevaplarını sıra ile verebiliriz. Klimanın içte yer alan ünitesinin aşırı soğuk ile buzlanmasının nedenlerinden ilki gaz eksikliğidir. İkincisi ise zamanında bakımının yapılmaması, ihmal edilmesidir.

P6 hatası ile karşılaştığınız zaman mutlaka servis çağırmanız gerekir. Gelen servis gaz ayarını kontrol ederek gaz dolumu yapacaktır. Klimanızda gaz eksikliği yok ise diğer bakımlarını yaparak sorunu bulacaktır. Klimanın bakımını yaptırmak sadece P6 hatası için değil bütün işleyişi için önemlidir. Zamanında bakımı yapılmayan klimaların performansı düşer. Harcadığı enerji artar.

Rutin bakımını yaptırmak, tamir ettirmek, parça tedariki sağlamak için bizi tercih edebilirsiniz. Tüm çalışanlarımız bütün klimalar hakkında yeterli bilgiye sahip, işinde tecrübeli kişilerdir. Hem kısa sürede sorunu çözmek hem de uygun fiyat ile kaliteli hizmet almak için bizi arayınız. Sorunu yerinde görerek en hızlı şekilde çözümünü bulmaktayız.

Vestel Klima Soğuk Üflüyor Sıcak Üflemiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

Call Now Button444 78 56
4445545.com 444 55 45