Vestel Klima Tüm Işıklar Yanıyor

Vestel klima tüm ışıklar yanıyor uyarısı çözümü kullanıcılar tarafından araştırılmaktadır. Bu sorunun nedeni farklılık gösterebilir. Ancak çözümü oldukça basittir. Cihazınızda aynı anda birden fazla ışık yanıp sönüyor ise bazı müdahalelerde bulunabilirsiniz. Yapmanız gerekenler sıra ile şu şekildedir:

  • Klimanızı kapatıp açarak deneme yapınız. Işıkların sönmesi gerekiyor.
  • Kumandadan aynı anda artı ve eksi tuşlarına basınız. Bu tuşlar derecenin artırılması ya da azaltılması sırasında kullanılır. Yaklaşık on saniye basılı tutarak bu sorunu düzeltebilirsiniz.
  • Yukarıdaki hamleleri yaptıktan sonra hala ışıklar yanıp sönüyor ise bir servis çağırmalısınız.

Çağıracağınız servislerde bazı noktalara dikkat etmenizde fayda var. Öncelik ile çalışanlarının işinde uzman olmasına özen gösteriniz. Kullanılan malzemelerin orijinal ve garantili ürünler olduğundan emin olunuz. Verilen hizmetlerin kalitesi ile müşteri memnuniyetine verilen önemi göz önüne alınız.

Klima servisi olarak tüm bunlara dikkat etmekteyiz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetimiz ile her gün ve her saat size yardımcı olmaktayız. Sorununuzu bize bir telefon aracılığı ile iletebilirsiniz. En kısa sürede yerinde tespit için gelmekteyiz.

Vestel Klima Üflüyor Ama Soğutmuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45