Vestel Klima Soğuk Üflüyor Sıcak Üflemiyor

Vestel klima soğuk üflüyor sıcak üflemiyor diyor ve bunun sebebini merak ediyor iseniz pek çok nedeni olduğunu söylemek gerekir. Bu sebeplerden bazısını siz kontrol edebilir ve düzeltebilirsiniz. Ancak bazısı için servis çağırmanız gerekiyor. Kendiniz müdahale etmeden en kısa sürede çağırmanız en iyisi olacaktır. Sizin kontrol edebileceğiniz durumlar şu şekildedir:

  • Klima soğutma ayarında kalmış olabilir. Isıtma ayarına alınmadığı için soğuk üfler. Bunun için güneş simgesine basmanız yeterlidir. Eğer kumandanızda güneş simgesi yok ise heat yazılı düğmeye basınız.
  • Odanın ısısı klimanın ısısından daha yüksek olabilir. Bu neden ile klimanın ısıttığının farkına varmazsınız. Dereceyi yükselterek klimanızın sıcak üfleyip üflemediğine bakabilirsiniz.
  • Klimayı resetleyerek düzelme ihtimalini değerlendirin.
  • Anakart ile ilgili bir sorun olabilir. Bunun için mutlaka servis çağırın.

Görüldüğü üzere sizlerin deneyeceği durumlar var iken bu işlemleri yaptıktan sonra hala klima sıcak üflemiyor ise servis çağırmak önemlidir. Çağıracağınız servisin işinde uzman olmasına özen gösteriniz. Kullanılan malzemelere, müşteri memnuniyetine özen gösterilmesine dikkat ediniz.

Vestel Klima Tüm Işıklar Yanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45