Arçelik Klima CH 67 Hatası Çözümü

arçelik klima ch 67 hatası çözümü

Arçelik Klima ch 67 hatası dönemsel kullanım yoğunluğuna bağlı olarak sıklıkla görülebilmekte veya hiç görülememektedir. Özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan Arçelik Klimalar müşteriler tarafından uzun vadeli kullanım ayrıcalığı sebebi ile tercih edilmektedir. Klimalarda yaşanan sorunlardan bir tanesi de iç ve dış ünitelerden kaynaklıdır. İşte ch 67 hatası da Arçelik marka klimalar için iç ve dış üniteden kaynaklanan iletişim kopukluğunu ifade eder. Bu durum aynı zamanda klimanın çalışmamasına ve çözümü gerçekleşene kadar da pasif durumun devam edeceği anlamına gelmektedir. Yazımızın devamında sorunun çözümü hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Arçelik Klima CH 67 Hatası Çözümü

Arçelik Klima ch 67 hatası, klima kullanıcılarını oldukça korkutsa da aslında çözümü oldukça pratiktir. Arçelik Klima kullanıcılarının ch 67 hatası ile karşılaşmaları durumunda yapması gereken işlemler sırası ile şu şekildedir;

  • Ch 67 hatası Arçelik Klimanın düzenli olarak bakımının yapılmamasından kaynaklandığından ilk olarak cihazı resetlemek gerekmektedir.
  • Cihaz resetlendikten sonra sorun devam ediyor ise doğrudan ilgili yetkili servis ile iletişime geçilmesinde fayda olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45