Arçelik Klima Ch Arızası

Arçelik Klima Ch Arızası bazı zamanlarda klima ekranında ortaya çıkabilir. Elektriklerin kesildiği ve geldiği zamanlarda klimanız yüksek ya da düşük voltajdan etkilenebilir. Klimanız da kendini korumaya almak için Ch kodu ekranda belirecektir. Bu kod normal voltaj durumunda ortaya çıkmamaktadır. Kişiler öncelikle cihazlarını resetleyerek sorundan kurtulmayı deneyebilir. Ama düzelme olmuyorsa servis yardımı alınması gerekir.

Arçelik Klima Ch kodunun yanında bazı sayılar da görebilirsiniz. Bu sayılar klimanın hangi parçasında sorun yaşandığını bildirmektedir. Belli bir sistematiğe göre ayarlanmış olan bu sayılar klima parçalarının arızalandığında, bozulduğunda, çalışmadığında görülmektedir. Servis yardımı alırken sadece Ch kodu mu var yoksa yanında sayılar mı var bildirmelisiniz. Klima servisi ona uygun olan tamir yöntemi ile sorunu giderecektir.

Arçelik Klima Ch Arızası ekrandan hiç gitmediyse servisi arayarak yardım talep etmelisiniz. Arçelik Klima Servisi gerekli araştırmalarını ve bakımları yaparak sorunu giderir. Bilinçsizce müdahalelerden ziyade teknik destek almak klima sorunlarında oldukça önemlidir. Sorun giderilince klimanızı randımanlı bir şekilde kullanabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close

Son Arızaları

Call Now Button444 78 56