Toshiba Klima Sıcak Üflemiyor

Toshiba Klima Sıcak Üflemiyor sorunu yaşıyorsanız kış günlerinde klimanızdan gerekli olan verimi alamıyorsunuz demektir. Özellikle kış mevsiminde klima ile ısınan kişiler cihazlarının sıcak hava üflememesi durumunda mağduriyet yaşarlar. Öncelikle ısıtmak istediğiniz odanın kapasını kapatarak klimanızın ayarlanan ısı derecesine gelmesini kolaylaştırmalısınız. Klimayı kışlık moda alarak 25 dereceye ayarlayabilirsiniz. Klimanız bir müddet ılık hava üflemesi yaptıktan sonra belirlenen dereceye gelecektir. Ama gelmiyorsa sorun yaşıyorsunuz demektir.

Toshiba Klima Sıcak Üflemiyor Sorunu Nedir?

Klimanızın parçalarında oluşan arızalar ya da tıkanıklıklar sıcak hava üflemesini engelliyor olabilir. Sıcak hava üflemesi yapmamasıyla birlikte gürültü ya da koku sorunlarından da şikayetçiyseniz klimanıza bakım yaptırarak verimli çalışmasını sağlamalısınız.

Toshiba klimanın sıcak üflememe nedenleri şunlar olabilir:

  • Filtresi tıkanmış olabilir.
  • Fan arızası oluşmuş olabilir.
  • Gazı bitmiş olabilir.
  • Kompresör arıza yapmış olabilir.
  • Sensörler arızalanmış olabilir.
  • Anakartta sorun yaşanıyor olabilir.

Toshiba Klima Sıcak Üflemiyor sıkıntısını yaşadığınızda klimanız sıcak havayı size üflemediği gibi fazla elektrik sarfiyatında da bulunacaktır. Bu duruma çözüm bulmak için Toshiba Klima Servisini aramalı ve randevu talep etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45