Toshiba Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor

Toshiba Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor durumunda klimanıza açılıp kapanması için talimat verdiniz mi onu kontrol etmelisiniz. Klimaların açılması için belli bir saate ayarlama yapabilirsiniz. Mesela siz eve gelmeden önce klimanızın çalışma saatini ayarlayabilir ve geldiğinizde klimanın soğuk ya da sıcak havayı size sunduğunu görebilirsiniz. Geceleri de belli bir saate göre ayarlama yaparsanız siz uyuduğunuzda bile o saate gelince klima duracaktır. Bunun için timer on ya da timer off yapmanız yeterlidir.

Toshiba Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor Sorunu Nedir?

Bu durum klima kullanıcıları için oldukça faydalıdır. Klimanızı sadece sizin çalıştırmanız gerekmez. Cihazınız kendi kendine çalışıp durabilir. Timer ışığı bu sürede yanıyor olabilir.

Toshiba Klima Timer Işığı Yanıp Sönüyor durumuyla karşılaşanlar klimalarına açılma ve kapanma komutlarını verebiliyorlarsa sorun yok demektir. Ama bunu başaramıyorlarsa sıkıntı oluştu demektir. Bu durumda servis yardımı almanız gerekir.

Toshiba Klima Servisi teknik personelleri sorunu inceleyerek çözüme kavuşturacaktır. Oldukça fazla işinize yarayan klimalarınıza zamanında bakım yaptırırsanız büyük sorunlarla karılaşmazsanız. Olası sıkıntılarda da klima servisini aramalısınız.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45