Altus Klima CH 24 Hatası Çözümü

Altus klima CH 24 hatası çözümü arıyor iseniz yazımızı okuyabilirsiniz. Bilindiği üzere klimalar çeşitli hata kodları verirler. CH 24 ise yüksek ve alçak basınç sorunu anlamına gelir. Klimalarda basınç farkı klimaların çalışmasına yarar. Dış ve iç ünite arasında basınç farkı bulunur. Dış ünite yüksek basınç oluşturarak iç ünitedeki alçak basınca doğru soğutma gazını gönderir. Basınç farkı sonucunda gaz soğuk bir ortam oluşturur.

Basınç arızalarında klimanız soğutup ısıtmayabilir, ısıtıp soğutmayabilir ya da her ikisini de yerine getirmeyebilir. Eğer basınç sorunu olduğunu düşünüyor ya da klimanız CH 24 kodu veriyor ise müdahalede bulunmayın. Klimayı kapatarak servis arayınız. Gelen servis hatanın neden kaynaklı olduğunu tespit edecektir.

Siz de klimanız ile ilgili sorun yaşıyor iseniz bizi arayabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Size kısa sürede dönüş yapmaktayız. Bütün klimalar hakkında bilgi sahibi olan çalışanlarımız güler yüzlü hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45