Arçelik Klima Ch 21 Hatası

Arçelik Klima Ch 21 Hatası kompresör sorunu yaşandığını ortaya çıkarmaktadır. Ch 26 arıza kodu ile aynı anlama gelmektedir. Klima kompresörü gazı sıkıştırarak soğuk ve sıcak hava elde edilmesini sağlamaktadır. Kompresör arızasında klimalar sıcak ve soğuk hava elde edemez ve size üfleyemez.

Bu durumda arıza yapmış anlamına gelmektedir. Klimalar kişilerin hayatını kolaylaştıran ve konforlu bir yaşamı onlara sunan elektrikli cihazdır. Zamanla arıza yapmaları da normal bir durumdur. Cihazınızın sık sık arıza yapmaması ve performanslı kullanılması için bakımlar aksatılmamalıdır. Ch 21 arızasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Kompresörde aşırı akım olabilir.
  • Kapasitör arıza yapmış olabilir.
  • Gazı azalmış ya da bitmiş olabilir.
  • Sensör problemi yaşanıyor olabilir.
  • Kondanser fanında arıza olabilir.

Arçelik Klima Ch 21 Hatası ile karşılaşanlar soruna çözüm bulabilmek için servis yardımı almalıdır. Kişilerin klimalarını kullanamamaları oldukça büyük bir problemdir. Yenisini almak da oldukça külfetli olduğu için onu tamir ettirmek daha karlı bir yoldur. Arçelik Klima Servisi ve teknik personelleri iklimlendirme cihazları konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Hemen onlardan yardım talep ederek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45