Arçelik Klima Ch 26 Hatası

Arçelik Klima Ch 26 Hatası cihazınızın kompresör arızasını sizlere bildirmektedir. Klimada kullanılan gazın soğutulmasını ve ısıtılmasını kompresör yapmaktadır. Gaz bittiği zamanlarda kompresör çalışmaz. Gazın sıkışarak soğuk ve sıcak havanın üflenmesi kompresör yardımı ile olmaktadır. O parçanın arızalı olmasıyla da klimanız çalışmayacaktır. Ch26 hatası veren klimalar için servis yardımı alınması gerekmektedir.

Cihazın gerekli bakımının yapılması ve temizliğinin aksatılmaması uzun ömürlü klimalar için oldukça önemlidir. Klimalarınız yaz ve kış mevsiminde devamlı kullanılan elektronik eşyadır. Bazı aksaklıkların yaşanması da oldukça doğaldır. Bu sıkıntıları gidermek için profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Ch 26 hatasının diğer nedenleri şunlar olabilir:

  • Kondanser fanı arızalanmış olabilir.
  • Kondanser fanında tıkanıklık olabilir.
  • Cihazın motorunda sorun olabilir.
  • Gazı bitmiş ya da azalmış olabilir.
  • Dışarıda bulunan kondanser olumsuz hava şartlarından etkilenmiş olabilir.

Arçelik Klima Ch 26 Hatası ile karşılaşan kişilerin uzman yardımı alması gerekir. Bu konuda Arçelik Klima Servisi kişilerin başvuracağı ilk adrestir. Servis teknikerleri soruna çözüm bularak klimalarda verimli bir çalışma sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45