Arçelik Klima Servis Beylikdüzü

Arçelik Klima Servis Beylikdüzü ilçesinde verdiği kaliteli hizmetleri ile tanınmaktadır. Ev ya da iş yerinizde bulunan Arçelik markasına ait olan klimalarla ilgili her türlü hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Cihazınızın montajı büyük bir hassasiyetle yapılarak ilk çalıştırılması tarafımızca yapılır. Klimanızı bilinçli kullanmanız için sizlere kullanma talimatları da sunulur. Böylelikle kolay ve basit bir şekilde klimalarınızı kullanabileceksiniz.

Ayrıca yıllık bakımlar konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Klima bakımlarında cihazın iç ve dış üniteleri incelenir, aksaklık yaşanan parça varsa tespit edilir ve sorun hemen giderilir.

Özel Arçelik Klima Servis Beylikdüzü
Telefon No:0850 495 59 04

Arçelik Klima Servis Beylikdüzü şubesi olarak sizlere garantili hizmetler de sunmaktayız. Parça değişimlerinde Arçelik markasına ait olan orijinal parçaları tercih ederek cihazınıza parça ve servis garantisi sunulmaktadır. 7/24 kesintisiz olarak sürdürdüğümüz servis hizmetleri müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermek içindir.

Klimalarınızda verimsiz çalışma ya da bazı arıza kodları görürseniz giderilmesi için hemen bizleri arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz. işinde uzman ve deneyimli olan teknik ekibimiz sizi ziyarete gelerek ortaya çıkan sorunlara kesin çözüm önerileri sunacaklardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45