Arçelik Klimada CO İşareti

Arçelik klimada CO işareti mevcutsa bunun bir sorun olmadığını bilmek gerekir. Klimaların üzerindeki bazı işaretleri bazı durumlarda sorun olarak algılamak söz konusu olabilmektedir. Bu konuda yapılabilecek en doğru yöntem öncelikle kullanım kılavuzundaki arıza kodlarını görmek olabilir. Klima hangi noktada arıza veriyor bunu görmek daha kolay çözüme ulaşmayı sağlayacaktır.

Arçelik Klimada CO İşareti Ne Anlama Gelir?

Arçelik klimada CO işareti aslında son derece basit şekilde çözülebilecek bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda neler yapabileceğimiz konusunda şu yöntemleri kullanabilmek mümkündür:

  • Arçelik marka klimanızda CO işareti gördüğünüzde paniklemenizi gerektirecek bir durum olmadığını bilmeniz gerekir. Öncelikle bu işi kumandadan halledebileceğiniz bilirseniz, daha rahat hareket etmiş olursunuz.
  • Kumandanın üzerinde akıllı temizleme tuşuna basıldığında muhtemelen bu işaretle karşılaşacaksınız. 30 dakikalık bir süreçte klimadaki iç ünitedeki yatay kanadın çalışması mümkün olmaktadır. Sonrasında devreden çıkacağı için sorunsuz çalıştığına emin olabilirsiniz. 30 dakika beklemek istemediğinizde, aynı tuşa basmak suretiyle bu özelliği kapatmanız da mümkündür. Klimanın açma-kapama düğmesi bu sorunun çözümü için yeterli olacaktır. Bu işaret genelde cihaz kapatıldığında çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45