Altus Klima Müşteri Hizmetleri

Altus klima müşteri hizmetleri, klimalarınızla ilgili her konuda sizlerin yanındadır. Altus markası birçok beyaz eşyanın yanı sıra iklimlendirme cihazlarını da üretmektedir. Klimaların birçok modeli farklı kapasitelerle kullanıcılarına sunulmaktadır. Kullanacağınız alanın küçük ya da büyük olmasına göre ihtiyacınızı karşılayacak olan modelde karar kılabilir ve yıllarca cihazınızı kullanabilirsiniz. Kurulumu için servis desteği alabilir ve garanti süresinden faydalanabilirsiniz.

Altus markası oldukça geniş olan servis ağı ile de dikkat çekmektedir. Kullanıcılar karşılaştıkları sıkıntılı durumlarda, bakımlarda ve klimanın bir yerden farklı bir yere taşınıp kurulmasında servis yardımı alabilir.

Müşteri hizmetleri ile görüşme yapacak kişilerin 0 850 210 08 88 numarayı aramaları yeterlidir.

444 0 888 numaradan da iletişim sağlayabilirsiniz. İstek, dilek ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilir ortaya çıkan olumsuz durumlarda da şikayet oluşturabilirsiniz. Altus klima müşteri hizmetleri, kişilerin her önerilerini ya da şikayetlerini kayıt altına almakta ve geri dönüş sağlamaktadır. Ayrıca en yakın Altus yetkili satıcısına ulaşmak ya da yetkili servisin adresini öğrenmek için de internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45