Altus Klima Motor Devreye Girmiyor

Altus klima motor devreye girmiyor sorununda elektriklerin olup olmadığını kontrol edin. Kumandanızın pili çalışıyor mu yoksa bitmiş mi diye bakın. Priz ve sigortalara bakın. Her şey tamsa ve sorun yoksa başka problemler klima motorunun çalışmamasına engeldir. Altus klimaların birçok modeli kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Son teknolojilere göre üretilen, soğuk ve sıcak havayı kişilere sunarak onlara konforlu bir hayat sunan Altus markası geniş servis ağı ile de tercih edilmektedir.

Kumandayla klimanıza komut verdiğinizde çalışmaya başladığına dair bip sesi duymalısınız. Ama duymadıysanız motor devreye girmiyor ve klima çalışmıyor demektir. Bunun birçok sebebi olabilir. Bu sebeplere değinmek gerekirse:

  • Kondansatör arızası meydana gelmiş olabilir.
  • Fan arızası oluşmuş olabilir.
  • İç ünite arızaları söz konusu olabilir.
  • Elektronik kart problemi yaşıyor olabilirsiniz.

Motoru devreye girmeyen klimalardaki sebeplerin araştırılması gerekir. Bunun için Altus Klima Servisinden yardım talep ederek sorunun giderilmesini sağlamalısınız. Kişilerin yapacağı bilinçsiz işlemler klimanıza yarardan çok zarar verecektir. O yüzden servis yardımı almanız önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45