Arçelik Klima Ch 32 Hatası Çözümü

Arçelik Klima Ch 32 Hatası Çözümü nedir araştırması içine girenler olabilir. Klimalar bazı arızaları, hata kodu ile kişilere belli etmektedir. Parçalarda olan sıkıntılar ekrandaki hata kodlarına bakılarak anlaşılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Ch 32 hatasıdır. Uyarıyı alanlar basma boru sıcaklığının yüksek olduğunu anlayabilirler. Yani bu bir kompresör arızası olmaktadır.

Gazın sıkışması, kompresör yardımı ile sıcak ya da soğuk hava elde edilmesini sağlamaktadır. Kişiler klimalarında verimsiz hava üflemesi ile karşılaşırsa Ch 32 hata kodunu ekranda görebilirler. Klimanızı çalıştırdığınızda ayarlanan ısı derecesindeki ısıya ulaşamıyorsa ve üfleme yapmıyorsa sorun var demektir. Bu sorun büyük ihtimalle kompresörden kaynaklanmaktadır.

Arçelik Klima Ch 32 Hatası Çözümü için servis yardımı alınmalıdır. Kişilerin kendi bilgileri dahilinde bu sorunu halletmeleri mümkün değildir. Ancak profesyonel kişilerin klimanızı açarak ve bakım yaparak sorunu gidermesi gerekir. Arçelik Klima Servisi ilk öncelikli olarak sorununuza çözüm getirecektir. Serviste bulunan teknik elemanlar alanlarıyla ilgili yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Klimanızda gördüğünüz Ch 32 hatasının çözümü için servis yardımı almalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45