Arçelik Klima Ch 36 Hatası

Arçelik Klima Ch 36 Hatası cihazın soğutma yapmadığını sizlere bildirmektedir. Özellikle yaz aylarında bu durum oldukça önemlidir. Bulunduğunuz ortamı serinletmek ve aynı zamanda temiz bir hava vermek oldukça önemlidir. Bunun için de klimalar kullanılmaktadır. Düzenli bakımı yapılan klimalarda genellikle sorun yaşanmaz. Klima bakımınızı yaptırmanız cihazı performanslı kullanmanız açısından önem taşımaktadır.

Ch 36 hata kodu ile karşılaşanlar cihazlarını bir müddet kapatarak ve sigortasını kapatıp açarak bu soruna çözüm bulabilirler. Ama geçmediği taktirde başka sorunlar oluşmuş demektir. Ch 36 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Klimanızın gazı bitmiş ya da azalmış olabilir.
  • Klima gaz hortumunda delinme problemi gündeme gelmiş olabilir.
  • Kurulumu yanlış yapılmış olabilir.

Arçelik Klima Ch 36 Hatası ile karşılaşırsanız servis yardımı almanız gerekir. Arçelik Klima Servisi cihaz bakımlarınızı, temizliğini ve gaz ayarlarını yaparak klimanızın performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Kurulum, montaj ve bakım konularında işinde uzman kişilerden yardım talep etmelisiniz. Ancak o zaman performanslı olarak cihazınızı kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45