Arçelik Klima Lo Hatası

Arçelik Klima Lo Hatası, arıza olduğuna dair bir uyarı olmamaktadır. Ortam sıcaklığının 11derecenin altında olduğunu ve ortamı ısıtmanız gerektiğini sizlere bildirmektedir. Lo uyarı niteliği taşımaktadır. Klimalardaki bazı kodlar arızayı sizlere bildirirken bazıları da uyarı olarak ekranda görülür. Arıza kodları ile karşılaştığınızda klimanızda bazı aksaklıklar var demektir. Arçelik klimalar birçok farklı modeli ile dikkat çekmektedir.

Kişiler arasında seçim yaparken klima kullanılacak olan alanın büyüklüğüne göre tercihte bulunur. Klimalarınızı verimli kullanmanız için montajı oldukça önemli bir konudur. Klima montajınızı sadece servislere yaptırmalısınız. Ancak o zaman istenilen verimi alır ve garanti kapsamından da yararlanırsınız.

Arçelik Klima Lo Hatası düzeltmek için ortam sıcaklığını yükseltmeniz gerekir. Sıcaklık yükselince hata kendiliğinden yok olacaktır. Klimalarınızdan gereken performansı da alabilmeniz için yıllık bakım konusuna önem verilmelidir. Bakımı yapılan klimaların uzun yıllar kullanılacağı da unutulmamalıdır. Kurulum, montaj, bakım ve arıza giderme konularında Arçelik Klima Servisi kişilere yardımcı olmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olan konularda servislerden randevu talep edebilirsiniz.

One thought on “Arçelik Klima Lo Hatası

  1. Klimamızda ‘LO’ hatası görünce ne olduğunu anlamadık. Araştırma yaptık ve bu kodun düşük operasyon sıcaklığını gösterdiğini öğrendik. Klimamız çok soğuk havalarda çalıştırıldığında bu hatayı veriyor. Klimanızın hava sıcaklığına uygun modellerini kullanmak, özellikle kışın bu tür sorunları önleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45