Altus Klima Ch 38 Arızası

Altus Klima Ch 38 Arızası, klima gazının eksilmiş olduğunu ve ilave yapılması gerektiğini sizlere bildirmektedir. Klimalarda gaz oldukça önemli bir durumdur. Sistemin çalışmasını sağlayan, ortama sıcak ve soğuk hava üflemesine yardımcı olan klima gazı eksildiğinde cihaz çalışmayacaktır. Ch 38 arızasında klimanız çalışsa bile kısa süre sonra duracaktır. Bu da verimsiz bir çalışmaya neden olmaktadır.

Altus Klima Ch 38 Arızası Nedir?

Altus klimalar farklı birçok modele ve kapasiteye sahiptir. Ortamın küçük ya da büyük olmasına göre kişiler farklı tercihlerde bulunabilir. Evinizde, iş yerinizde, otel, restoran, okul, banka, devlet daireleri ve birçok kapalı ortamda klimalara rastlamaktayız. Yazın serin hava kışın da sıcak hava üflemesi yapan bu cihazlar ortamdaki havanın daha fresh olmasını da sağlamakta ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ch 38 arıza nedenleri şunlar olabilir:

  • Klima gazı bitmiş ya da eksilmiş olabilir.
  • Üfleme kanallarında sorunlar çıkmış olabilir.

Bu soruna çözüm bulabilmek için Altus Klima Servisinden yardım alabilirsiniz. Servis teknik elemanları sizlere her konuda yardımcı olarak içinde bulunduğunuz sorunları da giderecektir.

Close

Son Arızaları

TIKLA SERVİSİ ARA
4445545.com 444 55 45